Bumper Ball

Bumper Ball - co to je a jak to vypadá?

Bumper Ball je zábava v nafukovacích koulích, kterým se také říká bodyzorb nebo zorball. Můžete v nich jen tak dovádět, narážet do ostatních, hrát různé minihry nebo fotbal.

Pro koho je Bumperball?

Bumper ball je aktivita pro všechny hráče nad 7 let. Je ideální pro děti i dospělé, hodí se na tábory, oslavy narozenin i rozlučky se svobodou. Velmi oblíbený je bumperball na teambildingu a různých firemních akcích, kde si to můžete vesele rozdat s kolegy i šéfem.

Před samotnou hrou proběhne krátké bezpečnostní školení. Je důležité být správně v popruzích a narážet do ostatních až ve chvíli, kdy mají kouli správně nasazenou. Poté můžete řádit ze všech sil.

Jak vypadá celá akce?

Pokud si chcete aktivitu vyzkoušet, přijedeme za Vámi a zorganizujeme celý program. Nejprve vše připrávíme, vysvětlíme co a jak a poté si zahrajete fotbálek a minihry. Bumperball jde provozovat v létě i v zimě na sněhu, ideální je trávník, jde to ale i v tělocvičně nebo na tvrdším povrchu - koule jsou bezpečné a dobře vás chrání.

Kolik stojí Bumper Ball?

Záleží na počtu hráčů a délce hraní. Bumperball je náročný a hráči se klidně mohou v koulích střídat. Pokud máte například skupinu 20 hráčů, je ideální 6 nebo 8 koulí na 2 hodiny. Přesnou cenu si snadno spočítáte ve formuláři:

Máte další dotazy? Kontaktujte nás, rádi vše vysvětlíme.

Fotky a videa z akcí

Čeká Vás spousta zábavy. Podívejte se na videa z našich akcí:


Fotky bublinového fotbalu

Jste připraveni vyzkoušet Bumper Ball?