Fotbal v koulích

Co je fotbal v koulích a jak se hraje?

Fotbal v koulích neboli bubble fotbal patří mezi nejčastější a nejzábavnější aktivity v bodyzorbingových koulích. Hraje se podobně jako klasický fotbal, hráči ale hrají fotbal v nafukovací kouli a toho při hře využívají.

Jaká jsou pravidla?

Hra tělem je povolena a soupeře můžete klidně odpálit, třeba když má právě míč a nehlídá si záda. Počítejte, že se zapotíte více než u klasického fotbalu - v kouli je horko. Nejlepší je malé hřiště a menší brány. Zápas trvá nejlépe je 7-10 minut a poté se hráči vystřídají. Fotbal v kouli můžete proložit různými minihrami v koulích.

Pro koho je fotbal v kouli?

Bublinový fotbal je aktivita pro všechny hráče nad 7 let. Je to ideální nápad na fotbalový trénink pro děti i dospělé fotbalisty například na zahájení nebo ukončení sezony. Fotbalové koule zmírňují rozdíly mezi hráči, mírnou výhodu mají těžší hráči a ti, kdo se nebojí pořádně se rozběhnout. Proto si ho užijí i nefotbalisti, občas se hra zvrhne ve zběsilé zápasy a nikdo netuší, kde je právě míč.

Dále je fotbálek skvělý na pánskou i dámskou rozlučku se svobodou, firemní akce a teambuildingy, jako aktivita pro více lidí na tábory, festivaly a narozeniny.

Před zahájením zápasu proběhne krátké bezpečnostní školení. Je důležité být správně uchycen do popruhů a narážet do ostatních až ve chvíli, kdy mají kouli správně nasazenou. Poté můžete narážet a skákat ze všech sil.

Jaká je cena?

Záleží na počtu hráčů a délce hraní. Fotbal v bublině je náročný a je nejlepší, když se hráči střídají. Pokud je vás do deseti, je nejlepší jedna koule na každého, pro větší skupiny jedna koule na 2-4 osoby s častějším střídáním. Jestli si nejste jistí, stačí napsat nebo zavolat a poradíme, kolik koulí vybrat. Přesnou cenu si snadno spočítáte ve formuláři:

Čeká Vás spousta zábavy. Podívejte se na známé video o bublinovém fotbalu od Devina:

Fotky z fotbalu v koulích

Vyzkoušíte fotbal v kouli?