Body zorbing jako teambuildingová aktivita

Akční teambuilding v bumper ballu

Sehraný pracovní kolektiv je základ pro zdravé fungování podniku. Jak zlepšit vztahy a výkonnost firmy? Jednou z atraktivních možností je teambuilding.

Proč uspořádat teambuilding?

teambuildingJedná se o záměrné budování týmu prostřednictvím aktivit, kde se poznávají pracovníci z jiného úhlu pohledu.

Teambuilding pomáhá nováčkům rychle se zařadit mezi stávající zaměstnance

Při teambuildingové aktivitě řeší zaměstnanci odlišné situace než v práci, více neformální. To vede ke zlepšení komunikace a tím i zrychlení řešení pracovních úkolů.

Proč zvolit body zorbing pro váš teambuilding?

teambuildingJedná se o netradiční sport, kterým dokážete spojit kolektiv a užít si spoustu zábavy. Připravíme vám hry v kouli, kdy se musíte spolehnout na své spoluhráče. Je to něco, jako když se realizuje zakázka, jen je u toho zábava. Takřka nic k tomu nepotřebujete, od toho jsme tady my.

Ukázku her najdete tady.

Je bumper ball na teambuildingu bezpečný

Bezpečnost veškerého Vašeho počínání zajišťuje 8mm tlustá vrstva bodyzorbu, který kolem Vás vytváří vzduchový polštář

od hlavy až po kolena, nárazy tak takřka nebolí, proto je bodyzorbing vhodný i pro mladistvé a něžnější povahy. Nejvhodnějším povrchem pro bodyzorbing je rovný travnatý terén. Může se však nahradit hřištěm s umělou trávou, nebo v nepříznivých podmínkách využít tělocvičnu. Při teplotách do – 5°C lze bodyzorb využít i na sněhu.

Máte další dotazy? Kontaktujte nás, rádi vše vysvětlíme.