Bubble Football, aneb bublinový fotbal v Brně

Brno se v létě nudit nebude.

Je to město, kde to žije. Plné mladých lidí, skvělé zábavy a šílených nápadů. Jedním z nich je Vykulse.cz a náš bublinový fotbal. Zkuste něco nového.

O co v bublinovém fotbalu jde?

 

Především o týmový sport, který nezná téměř žádných hranic. Nasadíte si nafouknutou bublinu a hrajete fotbal, kde se nepískají žádné fauly. Koule vás chrání ze všech stran a tak můžete beztrestně narážet do protivníků a nic se vám nestane.

Jak samotná hra fotbalu v nafukovací kouli vypadá?

bublinový fotbal

Každý hráč je oblečen do koule – bumper ballu, ten si nasadíte jako batoh a držíte se madel. Ven z koule vám koukají jen nohy, z tohoto důvodu doporučujeme vzít si chrániče. Dobré je hrát na týmy po čtyřech hráčích, ale dá se domluvit i na jiném počtu. Cílem hry je dát soupeři co nejvíce gólů a užít si bláznivou hru, při které se koulí, padá i létá vzduchem.

Tip pro vás: Hra je fyzicky náročnější a tak si sebou vezměte kamarády na střídání, nebo vytvořit více týmů.

Kde se dá fotbal v nafukovací kouli hrát?

Téměř kdekoliv, kde najdete vhodné místo jako hřiště, louku, tělocvičnu atd. Nevhodné jsou betonové a kamenité povrchy. Přijedeme za vámi kamkoliv a navíc v Brně a okolí zdarma.

Pro koho je hra určená?

Téměř pro všechny, kdo umí běhat, není těhotný, nebo klaustrofobní. Máme k dispozici více velikosti Bumper ballu, tedy je to skvělá zábava i pro děti od 6 let.

Tak co Brňané, dáme si sraz na Čáře a vyrazíme na fotbal v kouli?