Oslavte narozeniny netradičně s bumper ballem

Akční narozeniny s bumper ballem

Uspořádejte narozeninovou párty na kterou budete ještě dlouho vzpomínat vy i vaši přátelé. Ať máte na dortu dvanáct nebo padesát svíček vaši hosté jistě ocení na narozeninové párty i nějakou akci.

Hry na párty

Máte narozeniny v létě, skvělé! Neváhejte a oslavte je na zahradní párty nebo někde na louce v přírodě. K dobré náladě přispějí venkovní hry a soutěže na párty, které můžete hrát netradičně v body zorbingových koulích. Pro inspiraci vám představíme pár her na párty, které si můžete pod naším vedením zahrát.

Běhací hry

1. Zaručená zábava na oslavu narozenin pro kluky i dospělé muže je fotbal v koulích

Cílem hry je dát týmu soupeře co nejvíce gólů. Tím pravidla končí, nepískají se žádné fauly a strkání do soupeře je žádáno. Více o zorbing fotbalu se dočtete zde.

2. Body zorbing Buldog

Na jednu stranu hřiště se postaví hráč v bumper ballu, který je buldog a naproti ostatní bumper balloví hráči. Buldog si snaží probít cestu na druhou stranu, má na to jednu minutu.

3. Sumo

Na vymezeném hřišti se dva hráči v bumper ballu snaží vytlačit ven. Ten kdo v prostoru zůstane je vítěz.

4. Král body zorbingu

Hra je určena pro 6 hráčů. První hráč šťouchne do jiného hráče. Ten kdo to ustojí pokračuje ve šťouchání soupeřů dál. Vyhrává poslední stojící hráč v bumper ballu.

5. Štafeta v body zorbingové kouli

Další běhací hra se hraje se v týmech. Vždy jeden hráč koulí druhého hráče na opačnou stranu hřiště. Na cestu zpět se prohodí a předají štafetu druhé dvojici. Vyhrává tým, který je nejrychlejší.

6. Souboj body zorbistů

Dva hráči se rozběhnou proti sobě, testují sílu, vyhrává ten kdo srážku ustojí.

Tyto hry potěší jak dospělé, tak mají úspěch na dětské párty, kde se děti dostatečně před hodováním vyřádí. Pokud se jedná o dětskou oslavu narozenin je dobré nechat děti ze začátku v bumper ballech skákat a narážet do sebe a až poté zařadit organizovanou zábavu v podobě venkovních her pro děti v bumper ballech.