Body zorbing jako součást netradiční, pánské rozlučky se svobodou

Připravte ženichovi netradiční zážitek v podobě fotbalu v nafukovací kouli. Pobaví se nejen on, ale i celá vaše parta kamarádů.

Rozlučka se svobodou je tradice známá po celém světě. A je skvělé, když tento den zažijete něco výjimečného a naprosto šíleného. Pokud je ženich fanda fotbalu, pak je úspěch zaručený.

Jak fotbal v nafukovací kouli probíhá?

bublinový fotbal

Každý hráč je oblečen do koule – bumper ballu, ten si nasadíte jako batoh a držíte se madel. Ven z koule vám koukají jen nohy, z tohoto důvodu doporučujeme vzít si chrániče. Dobré je hrát na týmy po čtyřech hráčích, ale dá se domluvit i na jiném počtu. Cílem hry je dát soupeři co nejvíce gólů a užít si bláznivou hru, při které se koulí, padá i létá vzduchem. Fotbal v nafukovací kouli je 100% bezpečný a tak se nemusíte bát, že by ženich na svatbu dorazil s monoklem.

Tip pro vás: Hra je fyzicky náročnější a tak si sebou vezměte kamarády na střídání, nebo vytvořte více týmů.

Hry v body zorbingové kouli

Chcete ženicha na rozlučce se svobodou trochu potrápit? Připravíme pro vás speciální hry pro ženicha, nebo je můžete připravit vy sami. Fantazii se meze nekladou.

Kde se dá fotbal v nafukovací kouli hrát?

Téměř kdekoliv, kde najdete vhodné místo jako hřiště, louku, tělocvičnu atd. Nevhodné jsou betonové a kamenité povrchy. Přijedeme za vámi kamkoliv a navíc v Brně a okolí zdarma.