Pro zábavu

Co je Body zorbing?

Body zorbing je zábava v nafukovacích koulích, kterým se také říká bumper ball nebo zorball. Můžete v nich jen tak dovádět, narážet do ostatních, hrát různé minihry nebo fotbal.

Pro koho je Bumberball?

Zábava s koulemi je pro každého, kdo si chce vyzkoušet něco nového, vypustit páru, užít si šílenou zábavu nebo zařídit pro partu či tým opravdu nabité odpoledne.

Hrát hry v Bumperballu mohou dospělí i děti od 7 let. Pro děti máme samozřejmě lehčí a menší koule, aby se mohly pořádně vydovádět. Dospělí si mohou zase vybrat z barevných kombinací. Ale to víte, při některých hrách nebude čas ptát se kdo je kdo. Mrkněte na naše videa a uvidíte.

K jakým aktivitám se bumperball hodí?

To je na tom to perfektní – skoro ke všem! Užijete s koulemi kopec zábavy na firemním večírku, táboře, svatbě i rozlučce se svobodou! Můžete zorbovat v létě i v zimě, stačí trávník, tělocvična či jiné prostory s vhodným povrchem.

Jak probíhá akce body zorbing?

Přijedeme za vámi, nafoukneme koule a zorganizujeme celý program, budete-li si to přát. Vysvětlíme vše potřebné, navlékneme vás do popruhů koulí – protože bezpečnost na prvním místě, že jo. A poté si zahrajete hry, fotbálek nebo se můžete jen tak pokulovat.

Mrkněte do naší galerie fotek a videí, kde uvidíte, že fantasii se opravdu meze nekladou.

Kolik stojí Body zorbing?

Záleží na počtu hráčů a délce hraní. Fotbal v bublinách je náročný a je nejlepší, když jedna koule připadá na 2-3 hráče a ti se střídají. Pokud máte například skupinu 20 hráčů, je ideální 6 nebo 8 koulí na 2 hodiny.

Napište nám své požadavky a my vám vykoulíme cenu.

Nezávazně spočítat cenu

Mrkněte pro inspiraci na naše videa a další hry.

Máte nějaké dotazy? Sem s nimi! Jsme tu pro vás!

Nebo si můžete body zorbing nezávazně rezervovat.

Nezávazná kalkulace