HRY

1. Fotbal v koulích ane Bubble fotbal

Cílem hry je dát týmu soupeře co nejvíce gólů. Tím pravidla končí, nepískají se žádné fauly a strkání do soupeře je přímo vyžadováno. Ostatně jinak se ani s tou bublinou kolem sebe k míči nedostanete. Vypadá to jednoduše, ale počkejte! Za 15 minut už trochu funíte!

2. Body zorbing Buldog

Na jednu stranu hřiště se postaví hráč v bumper ballu, který je buldog a naproti ostatní bumper balloví hráči. Buldog si snaží probít cestu na druhou stranu, má na to jednu minutu. Zdá se vám minuta dlouhá doba? Tak to jste asi ještě nevyzkoušeli plank a zorbing Buldoga!

3. Sumo

Na vymezeném hřišti se dva hráči v bumper ballu snaží vytlačit ven. Ten, kdo v prostoru zůstane, je vítěz. Můžete narážet, kutálet soupeře nebo ho odmrštit. Hlavně sami zůstaňte v poli!

4. Bizon

Hra je určena pro 6 a více hráčů. První hráč uprostřed kruhu šťouchne nebo pořádně narazí do jiného hráče. Jen ten, kdo to ustojí, pokračuje ve šťouchání soupeřů dál. Vyhrává poslední stojící hráč v bumper ballu.

5. Štafeta v body zorbingové kouli

Hraje se v týmech. Vždy jeden hráč koulí druhého hráče na opačnou stranu hřiště. Na cestu zpět se prohodí a předají štafetu druhé dvojici. Vyhrává tým, který je nejrychlejší.

6. Souboj body zorbistů

Dva hráči se rozběhnou proti sobě, testují sílu, vyhrává ten, kdo srážku ustojí.

7. Deathmatch

Všichni prosti všem nebo tým proti týmu, po odstartovaní začíná nelítostný boj a bod dostává tým nebo jednotlivec, který zůstane poslední na nohou. Spadneš na zem – vypadáváš.

Máme připraveno mnoho her, tak se nechte překvapit, nebo naopak sami můžete nějakou body zorbingovou hru vymyslet. Těšíme se na vás!

Nezávazná kalkulace