Body zorbing pro děti!

Chcete zpestřit dětskou oslavu, rodinné odpoledne, tábor nebo školní akci? Pak je body zorbig přesně pro vás!

Bezpečnost především!

Koule chrání děti ze všech stran a je 100% bezpečná. Tvoří kolem dítěte vzduchový polštář. Kouli – bumper ball, si dítě nasadí jako batoh a drží se madel. Ven z koule koukají jen nohy od kolen dolů, z tohoto důvodu doporučujeme vzít dítěti chrániče na kolena.

Od kolika let mohou děti do naší body zorbingové koule?

Záleží na výšce a zdatnosti dítěte, asi od 7 let.

Kolik kamarádů si mají děti přivést s sebou?

Pokud si děti chtějí zahrát především bubble fotbal, tak doporučujeme hrát tři na tři až šest na šest hráčů. Hra je fyzicky náročnější, takže se může u jedné koule střídat více dětí. Koule samozřejmě budou i pro ostatní, takže s nadsázkou říkáme, ať si přivedou třeba všechny kamarády!

Co vše mohou děti v body zorbingové kouli dělat?

Téměř cokoliv, koulet se, padat, skákat. Máme vymyšlené zábavné hry, u kterých se děti dostatečně vyblbnou. Ale přivezme samozřejmě i koule pro vás!

Jaké hry mohou hrát?

1. Fotbal v koulích aneb Bubble fotbal

Cílem hry je dát týmu soupeře co nejvíce gólů. Tím pravidla končí, nepískají se žádné fauly a strkání do soupeře je přímo vyžadováno. Ostatně jinak se ani s tou bublinou kolem sebe k míči nedostanete. Vypadá to jednoduše, ale počkejte! Za 15 minut už trochu funíte!

2. Body zorbing Buldog

Na jednu stranu hřiště se postaví hráč v bumper ballu, který je buldog a naproti ostatní bumper balloví hráči. Buldog si snaží probít cestu na druhou stranu, má na to jednu minutu. Zdá se vám minuta jako krátka doba? Tak to jste asi ještě nevyzkoušeli plank a zorbing Buldoga!

3. Sumo

Na vymezeném hřišti se dva hráči v bumper ballu snaží vytlačit ven. Ten, kdo v prostoru zůstane, je vítěz. Můžete narážet, kutálet soupeře nebo ho odmrštit. Hlavně sami zůstaňte v poli!

4. Král body zorbingu

Hra je určena pro 6 a více hráčů. První hráč šťouchne nebo pořádně narazí do jiného hráče. Jen ten, kdo to ustojí pokračuje ve šťouchání soupeřů dál. Vyhrává poslední stojící hráč v bumper ballu.

5. Štafeta v body zorbingové kouli

Hraje se v týmech. Vždy jeden hráč koulí druhého hráče na opačnou stranu hřiště. Na cestu zpět se prohodí a předají štafetu druhé dvojici. Vyhrává tým, který je nejrychlejší.

6. Souboj body zorbistů

Dva hráči se rozběhnou proti sobě, testují sílu, vyhrává ten, kdo srážku ustojí.

Máme připraveno mnoho her, tak se nechte překvapit, nebo naopak sami můžete nějakou body zorbingovou hru vymyslet. Těšíme se na vás!

Kolik stojí Body zorbing?

Záleží na počtu hráčů a délce hraní. Fotbal v bublinách je náročný a je nejlepší, když jedna koule připadá na 2-3 hráče a ti se střídají. Pokud máte například skupinu 20 hráčů, je ideální 6 nebo 8 koulí na 2 hodiny.

Napište nám své požadavky a my vám vykoulíme cenu.

Nezávazně spočítat cenu

Mrkněte pro inspiraci na naše videa a další hry.

Máte nějaké dotazy? Sem s nimi! Jsme tu pro vás!

Nebo si můžete body zorbing nezávazně rezervovat.

Nezávazná kalkulace