Pro sportovce

Jednou z nejoblíbenějších zorbingových zábav všech týmu a sportovců je rozhodně bubble fotbal. Hraje se podobně jako klasický fotbal, hráči jsou při něm oblečení v nafukovacích bublinách a toho při hře náležitě využívají.

Bubble fotbal

Možná vaším hlavním cílem nebude míč – a to je v pořádku! Nepískají se fauly ani čáry. Můžete tak své soupeře srážet tělem a odrážet je, shazovat nebo odkoulet. Bubble fotbal je náročnější, takže oceníte menší hřiště a poločas po 5 minutách. Nebojte, dalších her pro vás máme v rukávu do sytosti. Vyzkoušíte si kuželky, sumo nebo se můžete stát Králem body zorbingu.

Je bubble fotbal vhodný i pro děti?

No jasně! Je ideálním zpestřením tréninku pro všechny hráče nad 7 let! Zamilují si ho aktivní hráči fotbalu i všichni ostatní!

Před samotnou hrou proběhne krátké bezpečnostní školení.

Je důležité být správně uchycen do popruhů a narážet do ostatních až ve chvíli, kdy mají kouli správně nasazenou. Poté můžete řádit ze všech sil.

Kolik stojí Bubble fotbal?

Záleží na počtu hráčů a délce hraní.

Fotbal v bublinách je náročnější. Počítejte tedy i se střídáním, kdy si můžou zadýchaní hráči oddechnout. Příklad: Pokud je vás 10, ideální počet je 6-8 koulí na 1-2 hodiny, abyste si všichni zahráli a odpočinuli si.

Napište nám své požadavky a my vám vykoulíme cenu.

Nezávazně spočítat cenu

Mrkněte pro inspiraci na naše videa a další hry.

Máte nějaké dotazy? Sem s nimi! Jsme tu pro vás!

Nebo si můžete body zorbing nezávazně rezervovat.

Nezávazná kalkulace